Woda Mama i ja
Zamknij

Centrum Zdrowia Dziecka
Centrum Zdrowia Dziecka
Woda Mama i ja po raz kolejny uzyskała pozytywną opinię Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” z przeznaczeniem dla wody odpowiedniej do przygotowywania żywności dla niemowląt. Możliwość certyfikacji w Centrum Zdrowia Dziecka mają tylko najlepsze artykuły dla dzieci, przebadane i zaopiniowane przez ekspertów. Proces przyznawania rekomendacji składa się z bardzo szczegółowej kontroli dokumentacji wyrobu, analizy dostarczonych przez producenta badań i fachowych testów gotowego produktu. Aby posługiwać się logo, producent wody Mama i ja zobowiązał się do utrzymania jakości wyrobu na poziomie identycznym z tym, jaki poddawany był testom, co będzie skrupulatnie sprawdzane przez cały okres ważności certyfikatu.

Super Produkt 2006
Super Produkt 2006
Woda dla niemowląt Mama i ja otrzymała nagrodę miesięcznika „Mam Dziecko” dla najlepszej wody na polskim rynku, przeznaczonej dla dzieci.

Centrum Medyczne 'Żelazna'
Centrum Medyczne 'Żelazna'
Woda Mama i ja uzyskała rekomendację jednego z najstarszych, a jednocześnie najbardziej renomowanych ośrodków położniczo – ginekologicznych w Warszawie. W szpitalu tym woda polecana jest szczególnie pacjentkom – świeżo upieczonym Mamom, jako produkt wspomagający karmienie piersią.

Złoty Brzuszek 2011
Złoty Brzuszek 2011
Woda źródlana Mama i ja znalazła się w gronie laureatów plebiscytu Złoty Brzuszek 2011. Złoty Brzuszek jest nagrodą przyznawaną przez czytelniczki najpopularniejszego w Polsce miesięcznika dla kobiet w ciąży – „M jak mama”.

Hit Mamo to ja 2004
Hit Mamo to ja 2004
HIT woda dla niemowląt – Mamo to ja – Najlepsze dla Dziecka 2004 dla najlepszego napoju dla dzieci na polskim rynku. Konkurs „Hit Mamo to ja”, na najlepsze produkty dla małych dzieci i mam, organizowany jest co roku przez najpopularniejszy polski magazyn dla rodziców – „Mamo to ja”. Produkty w konkursie oceniali lekarze z Instytutu Matki i Dziecka oraz Centrum Zdrowia Dziecka, Czytelnicy „Mamo to ja” oraz popularni artyści.

lek. med. Marek Michalski
lek. med. Marek Michalski
„To, co spożywa przyszła mama bezpośrednio wpływa na rozwój i funkcjonowanie rosnącego w jej łonie maleństwa. Także w kolejnych etapach życia dziecka rodzice powinni z rozwagą komponować zdrową i zbilansowaną dietę malucha, tak by dostarczała młodemu organizmowi potrzebnych składników mineralnych, witamin i wartości odżywczych. Niebagatelną rolę w tym procesie odgrywa woda, która w przypadku najmłodszych powinna być wolna od zanieczyszczeń, zmineralizowana w niskim lub średnim stopniu.
Woda dla niemowląt „Mama i Ja” doskonale spełnia potrzeby niemowląt i starszych dzieci – ugasi pragnienie, nawodni, ułatwi także przygotowanie posiłków oraz napojów.”
– lek. med. Marek Michalski, specjalista pediatrii i neonatologii, ordynator Oddziału Neonatologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu

Zwycięstwo w rankingu wód Fundacji Pro-Test nr 12/2011
Zwycięstwo w rankingu wód Fundacji Pro-Test nr 12/2011
Fundacja Pro-Test na zlecenie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów przeprowadziła test wód mineralnych i źródlanych, dostępnych na sklepowych półkach. Spośród 15 testowanych produktów woda dla niemowląt Mama i ja dostała jedną z dwóch najwyższych ocen. Akredytowane laboratorium poddało szczegółowym badaniom wybrane w super- i hipermarketach wody w półtoralitrowych opakowaniach. Wyboru dokonano na podstawie popularności danej marki oraz intensywności jej reklamowania. Badanie obejmowało między innymi ocenę oznakowania etykiety, sprawdzenie zgodności składu z deklaracją na etykiecie, oraz weryfikację czystości wody. Ostatnim czynnikiem była jakość sensoryczna, czyli smak, zapach, wygląd i konsystencja wody. Wszystkie te elementy pozwoliły określić, która z badanych wód w najwyższym stopniu spełnia wymagania i może być polecana zarówno dorosłym, jak i dzieciom.
Więcej informacji na temat badania oraz jego wyników znajduje się na stronie Fundacji Pro-Test.