lek. med. Marek Michalski

specjalista pediatrii i neonatologii

Powrót do listy ekspertów
ekspert_dr_michalski
Biogram eksperta:

Specjalista pediatrii i neonatologii, ordynator oddziału Neonatologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu. Powołany w wyniku postępowania konkursowego na stanowisko ordynatora w 1990r., obecnie sprawuje piątą kadencję. Jest wieloletnim członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Neonatologicznego. Nauczyciel i mentor wielu pokoleń lekarzy.

Rekomendacja

To, co spożywa przyszła mama bezpośrednio wpływa na rozwój i funkcjonowanie rosnącego w jej łonie maleństwa. Także w kolejnych etapach życia dziecka rodzice powinni z rozwagą komponować zdrową i zbilansowaną dietę malucha, tak by dostarczała młodemu organizmowi potrzebnych składników mineralnych, witamin i wartości odżywczych. Niebagatelną rolę w tym procesie odgrywa woda, która w przypadku najmłodszych powinna być wolna od zanieczyszczeń, zmineralizowana w niskim lub średnim stopniu.
Woda Mama i ja doskonale spełnia potrzeby niemowląt i starszych dzieci – ugasi pragnienie, nawodni, ułatwi także przygotowanie posiłków oraz napojów.

lek. med. Marek Michalski