Eksperci Mama i ja

Powrót do listy artykułów
2016.04.21

Marka „Mama i ja” prężnie współpracuje z szerokim gronem ekspertów zajmujących się różnorodnymi dziedzinami. Na stronie wodadladziecka.pl użytkownicy mogą znaleźć artykuły dotyczące np. zagadnień związanych z prawną ochroną kobiet w ciąży w miejscu zatrudnienia, jak i porady psychologa na temat kreatywnych zabaw z dzieckiem.

Eksperci marki „Mama i ja” wspierają mamy oraz kobiety w ciąży w ich codziennych czynnościach oraz wstawaniu się coraz lepszymi w ich nowej roli. Macierzyństwo niesie ze sobą wiele niewiadomych, dlatego warto skonsultować się z osobami, które mogą udzielić cennych porad odnośnie rozwoju maluszka, karmienia czy prawidłowego nawodnienia organizmu dziecka i mamy.

W skład ekspertów marki „Mama i ja” wchodzą:

  • lek. med. Marek Michalski – specjalista pediatrii i neonatologii, rekomendujący wodę Mama i ja: „Woda Mama i ja doskonale spełnia potrzeby niemowląt i starszych dzieci – ugasi pragnienie, nawodni, ułatwi także przygotowanie posiłków oraz napojów.”
  • Patrycja Chabier – adwokat, uświadamiająca kobiety w ciąży oraz mamy o przysługujących im prawach.
  • dr Agnieszka Bajer-Ciszewska – trenerka fitness i specjalista ds. żywienia, zajmująca się doradztwem w zakresie świadomego i zdrowego trybu życia .
  • mgr Iwona Gryszkin – dietetyk dziecięcy opracowująca odpowiednio zbilansowane menu dla dzieci.
  • mgr Katarzyna Feith – położna, kształcąca przyszłe mamy oraz te świeżo upieczone.
  • mgr Kamila Koziara – specjalista psychodietetyki, psycholog wspiera mamy w procesie zmiany nawyków żywieniowych.
  • mgr Anna Zatorowska – kosmetolog doradzająca mamą oraz kobietą w ciąży jak prawidłowo dbać o kondycję skóry zarówno swojej jak i maluszka.

Wparcie Specjalistów jest niezwykle istotne dla kobiet, które jako mamy odpowiedzialne są za decyzje dotyczące zdrowia swojego dziecka.

Wszystkie porady ekspertów marki „Mama i ja” można znaleźć na stronie wodadladziecka.pl w zakładce „Porady”.